django - en to io translation catalogue (6 entries)

en: python model class name
io: klaso nomo dil python modelo

en: content type
io: kontenajo tipo

en: content types
io: kontenajo tipi

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
io: La objekto kun kontenajo tipo %(ct_id)s ne havas relatita modelo

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn't exist
io: La objekto %(obj_id)s kun kontenajo tipo %(ct_id)s ne existas

en: %(ct_name)s objects don't have a get_absolute_url() method
io: La objekti %(ct_name)s ne havas get_absolute_url() metodo
