django - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
ka: კონტენტის ტიპები

en: python model class name
ka: python-ის მოდელის კლასის სახელი

en: content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
ka: კონტენტის ტიპის %(ct_id)s ობიექტს არ გააჩნია ასოცირებული მოდელი

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn't exist
ka: კონტენტის ტიპის %(ct_id)s ობიექტი %(obj_id)s არ არსებობს

en: %(ct_name)s objects don't have a get_absolute_url() method
ka: %(ct_name)s ობიექტებს არ გააჩნიათ მეთოდი get_absolute_url()
