django - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
ky: Мазмун түрү

en: python model class name
ky: питон модел класс ысымы

en: content type
ky: мазмун түрү

en: content types
ky: мазмун түрлөрү

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
ky: %(ct_id)s мазмун түрүнүн өзүнө байланышкан модели жок.

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
ky: %(ct_id)sмазмун түрүнүн %(obj_id)sобектисинде жашабайт.

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
ky: %(ct_name)sобекттеринде get_absolute_url() ыкмасы жок
