django - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
lt: Turinio tipai

en: python model class name
lt: python modelio klasės vardas

en: content type
lt: turinio tipas

en: content types
lt: turinio tipai

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
lt: Tūrinio tipo %(ct_id)s objektas neturi priskirto modelio

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn't exist
lt: Tūrinio tipo %(ct_id)s objektas %(obj_id)s neegzistuoja

en: %(ct_name)s objects don't have a get_absolute_url() method
lt: %(ct_name)s objektai neturi get_absolute_url() metodo
