django - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
lv: Satura tipi

en: python model class name
lv: python modeļa klases nosaukums

en: content type
lv: satura tips

en: content types
lv: satura tipi

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
lv: Satura tipa %(ct_id)s objektam nav asociētā modeļa

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
lv: Satura tipa %(ct_id)s objekts %(obj_id)s neeksistē

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
lv: %(ct_name)s objekti nesatur get_absolute_url() metodi
