django - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
mn: Агуулгын төрөл

en: python model class name
mn: пайтоны моделын классын нэр

en: content type
mn: агуулгын төрөл

en: content types
mn: агуулгын төрлүүд

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
mn: %(ct_id)s төрлийн холбоотой модель олдсонгүй

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn't exist
mn: %(ct_id)s төрлийн %(obj_id)s объект олдсонгүй

en: %(ct_name)s objects don't have a get_absolute_url() method
mn: %(ct_name)s объектууд дээр get_absolute_url() функцийг тодорхойлоогүй байна.
