django - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
ms: Jenis kandungan

en: python model class name
ms: nama kelas model python

en: content type
ms: jenis kandungan

en: content types
ms: jenis-jenis kandungan

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
ms: Jenis kandungan %(ct_id)s tidak mempunyai model yang berkaitan

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
ms: Jenis kandungan %(ct_id)s objek %(obj_id)s tidak wujud

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
ms: Objek-objek %(ct_name)s tidak mempunyai kaedah get_absolute_url()
