django - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစားများ

en: python model class name
my: စပါးကြီးမော်ဒယ်အမျိုးအစားနာမည်

en: content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: content types
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစားများ

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား %(ct_id)s အရာဝတ္ထုမှာဆက်နွယ်သောမော်ဒယ်မရှိ

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn't exist
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား %(ct_id)s အရာဝတ္ထု %(obj_id)s မတည်ရှိနေ

en: %(ct_name)s objects don't have a get_absolute_url() method
my: %(ct_name)s အရာဝတ္ထုများ get_absolute_url() နည်းလမ်းမရှိ
