django - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
ne: कन्टेन्ट टाइपहरु

en: python model class name
ne: पाइथन मोडेल क्लासको नाम

en: content type
ne: कन्टेन्ट टाइप

en: content types
ne: कन्टेन्ट टाइपहरु

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
ne: कन्टेन्ट टाइप %(ct_id)s वस्तु सँग सम्बन्धित मोडेल छैन ।

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn't exist
ne: कन्टेन्ट टाइप %(ct_id)s वस्तु %(obj_id)s छैन ।

en: %(ct_name)s objects don't have a get_absolute_url() method
ne: %(ct_name)s वस्तुमा get_absolute_url() तरिका छैन ।
