django - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: python model class name
ru: python моделы классы ном

en: content type
ru: мидисы хуыз

en: content types
ru: мидисы хуызтӕ

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
ru: %(ct_id)s мидисы хуызы объектӕн ӕмбӕлгӕ модел нӕй

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn't exist
ru: %(ct_id)s мидисы хуызы объект %(obj_id)s нӕй

en: %(ct_name)s objects don't have a get_absolute_url() method
ru: %(ct_name)s объекттӕн get_absolute_url() метод нӕй
