django - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
pl: Typy Zawartości

en: python model class name
pl: Nazwa klasy modelu pythona

en: content type
pl: typ zawartości

en: content types
pl: typy zawartości

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
pl: Obiekt typu zawartości %(ct_id)s nie posiada przypisanego modelu

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
pl: Obiekt %(obj_id)s typu zawartości %(ct_id)s nie istnieje

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
pl: Obiekty %(ct_name)s nie posiadają metody get_absolute_url()
