django - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
ro: Tipuri de conținut

en: python model class name
ro: nume clasă model Python

en: content type
ro: tip conținut

en: content types
ro: tipuri conținut

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
ro: Tipul de conținut %(ct_id)s nu are nici un model asociat

en: %(ct_name)s objects don't have a get_absolute_url() method
ro: Obiectele %(ct_name)s nu au o metodă get_absolute_url()
