django - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
sk: Typy Obsahu

en: python model class name
sk: pythonovské meno triedy modelu

en: content type
sk: typ obsahu

en: content types
sk: typy obsahu

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
sk: Objekt typu obsahu %(ct_id)s  nemá pridružený model

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
sk: Typ obsahu %(ct_id)s objekt %(obj_id)s neexistuje

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
sk:  Objekty %(ct_name)s nemajú metódu get_absolute_url()
