django - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
sl: vrste vsebine

en: python model class name
sl: ime razreda modela python

en: content type
sl: vrsta vsebine

en: content types
sl: vrste vsebine

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
sl: Predmet vrste vsebine %(ct_id)s nima določenega povezanega modela

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn't exist
sl: Predmet %(obj_id)s vrste %(ct_id)s ne obstaja

en: %(ct_name)s objects don't have a get_absolute_url() method
sl: Predmeti vrste %(ct_name)s nimajo določila get_absolute_url()
