django - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
sq: Lloje Lënde

en: python model class name
sq: emër klase modeli python

en: content type
sq: lloj lënde

en: content types
sq: lloje lënde

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
sq: Objekti për lloj lënde %(ct_id)s s’ka model të përshoqëruar

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
sq: Objekti %(obj_id)s për lloj lënde %(ct_id)s s’ekziston

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
sq: Objektet %(ct_name)s s’përmbajnë ndonjë metodë get_absolute_url()
