django - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
sr: Типови садржаја

en: python model class name
sr: име python класе модела

en: content type
sr: тип садржаја

en: content types
sr: типови садржаја

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
sr: Тип садржаја %(ct_id)s нема асоцирани модел

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
sr: Тип садржаја %(ct_id)s објекта %(obj_id)s не постоји

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
sr: Објекти %(ct_name)s немају get_absolute_url() метод
