django - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: python model class name
sv: klassnamn för Python-modell

en: content type
sv: innehållstyp

en: content types
sv: innehållstyper

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
sv: Innehållstypens %(ct_id)s har ingen associerad modell.

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
sv: Innehållstypens %(ct_id)s objekt %(obj_id)s finns inte

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
sv: %(ct_name)s objekt har inte en get_absolute_url()-metod
