django - en to tg translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
tg: Намуди контент

en: python model class name
tg: номи класси модел

en: content type
tg: намуди контент

en: content types
tg: намуди контентҳо

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
tg: Намуди контенти %(ct_id)s модели алоқаманд надорад
