django - en to tk translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
tk: Mazmunyň görnüşleri

en: python model class name
tk: python model synpynyň ady

en: content type
tk: mazmunyň görnüşi

en: content types
tk: mazmunyň görnüşleri

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
tk: Mazmun görnüşi %(ct_id)s obýekti bilen baglanyşykly model ýok

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
tk: Mazmun görnüşi %(ct_id)s %(obj_id)s ýok

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
tk: %(ct_name)s obýektlerde get_absolute_url() metody ýok
