django - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
tr: İçerik Türleri

en: python model class name
tr: python model sınıfı adı

en: content type
tr: içerik türü

en: content types
tr: içerik türleri

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
tr: İçerik türü %(ct_id)s nesnesi ilişkilendirilmiş modele sahip değil

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
tr: İçerik türü %(ct_id)s nesne %(obj_id)s mevcut değil

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
tr: %(ct_name)s nesneleri bir get_absolute_url() yöntemine sahip değiller
