django - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
uk: Типи вмісту

en: python model class name
uk: імʼя класу моделі

en: content type
uk: тип вмісту

en: content types
uk: типи вмісту

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
uk: Тип вмісту %(ct_id)s не має пов'язанної моделі

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
uk: Обʼєкт з ідентифікатором %(ct_id)s, що має тип вмісту %(obj_id)s не існує

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
uk: Обʼєкт типу %(ct_name)s не має методу get_absolute_url()
