django - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: title
ast: títulu

en: content
ast: conteníu

en: enable comments
ast: habilitar comentarios

en: registration required
ast: requierse rexistru

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
ast: Si esto ta conseñao, namái los usuarios con sesión aniciada podrán ver la páxina.
