django - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
az: Əlavə imkanlar

en: Flat Pages
az: Flat Səhifələr

en: Example: “/about/contact/”. Make sure to have leading and trailing slashes.
az: Məsələn, “/about/contact/”. Əvvəldə və sondakı kəsr xəttinin olmasına diqqət edin.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
az: Burada yalnız hərf, rəqəm, nöqtə, altdan xətt, defis, kəsr xətti və ya tildadan istifadə etmək olar.

en: Example: “/about/contact”. Make sure to have a leading slash.
az: Məsələn, “/about/contact”. Əvvəldəki kəsr xəttinin olmasına diqqət edin.

en: URL is missing a leading slash.
az: Ünvan başlanğıcında çəp xətt əksikdir.

en: URL is missing a trailing slash.
az: Ünvan sonunda çəp xətt əksikdir.

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
az: %(site)s saytı üçün artıq %(url)s ünvanlı Flatpage mövcuddur

en: title
az: başlıq

en: content
az: məzmun

en: enable comments
az: şərhlər olsun

en: template name
az: şablonun adı

en: Example: “flatpages/contact_page.html”. If this isn’t provided, the system will use “flatpages/default.html”.
az: Məsələn, “flatpages/contact_page.html”. Əgər təchiz edilməsə, sistem “flatpages/default.html” işlədəcək.

en: registration required
az: ancaq qeydiyyatlılar üçün

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
az: Əgər bura quş qoysanız, ancaq qeydiyyatdan keçib sayta daxil olmuş istifadəçilər bu səhifəni görə biləcəklər.

en: sites
az: saytlar

en: flat page
az: adi səhifə

en: flat pages
az: adi səhifələr
