django - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Advanced options
be: Адмысловыя можнасьці

en: Flat Pages
be: Нязменныя Бачыны

en: URL
be: Сеціўная спасылка

en: Example: “/about/contact/”. Make sure to have leading and trailing slashes.
be: Прыклад: «/about/contact/». Упэўніцеся, што адрас пачынаецца й заканчваецца рыскаю «/».

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
be: Дазваляюцца толькі літары, лічбы, кропкі, знак падкрэсьліваньня, злучкі, нахіленыя рыскі, тыльды.

en: Example: “/about/contact”. Make sure to have a leading slash.
be: Прыклад: «/about/contact/». Упэўніцеся, што адрас пачынаецца рыскаю «/».

en: URL is missing a leading slash.
be: Спасылка не пачынаецца з рыскі «/».

en: URL is missing a trailing slash.
be: Спасылка не заканчваецца рыскаю «/».

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
be: На пляцоўцы «%(site)s» ужо існуе нязьменная бачына з адрасам «%(url)s»

en: title
be: назва

en: content
be: зьмесьціва

en: enable comments
be: дазволіць выказваньні

en: template name
be: назва шаблёну

en: Example: “flatpages/contact_page.html”. If this isn’t provided, the system will use “flatpages/default.html”.
be: Прыклад: “flatpages/contact_page.html”. Калі не пазначаць нічога, сыстэма будзе ўжываць “flatpages/default.html”.

en: registration required
be: трэба запісацца

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
be: Калі абраць гэта, бачыну змогуць пабачыць толькі тыя карыстальнікі, што апазналіся.

en: sites
be: сайты

en: flat page
be: нязьменная бачына

en: flat pages
be: нязьменныя бачыны
