django - en to dsb translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
dsb: Rozšyrjone nastajenja

en: Flat Pages
dsb: Statiske boki

en: Example: “/about/contact/”. Make sure to have leading and trailing slashes.
dsb: Pśikład: „/about/contact/“. Pśeznańśo se, až sćo pódał wócynjajucu a zacynjajucu nakósnu smužku.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
dsb: Toś ta gódnota smějo jano pismiki, licby, dypki, pódsmužki, , wězawki, nakósne smužki abo tildy wopśimowaś.

en: Example: “/about/contact”. Make sure to have a leading slash.
dsb: Pśikład: „/about/contact“. Pśeznańśo se, až maśo wjeducu nakósnu smužku.

en: URL is missing a leading slash.
dsb: URL njama wócynjajucu nakósnu smužku.

en: URL is missing a trailing slash.
dsb: URL njama zacynjajucu nakósnu smužku.

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
dsb: Statiski bok z url %(url)s južo eksistěrujo za sedło %(site)s

en: title
dsb: titel

en: content
dsb: wopśimjeśe

en: enable comments
dsb: komentary zmóžniś

en: template name
dsb: mě pśedłogi

en: Example: “flatpages/contact_page.html”. If this isn’t provided, the system will use “flatpages/default.html”.
dsb: Pśikład: „flatpages/contact_page.html“. Jolic to njejo pódane, buźo system „flatpages/default.html“ wužywaś.

en: registration required
dsb: registrěrowanje trěbne

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
dsb: Jolic to jo zmóžnjone, mógu se jano pśizjawjone wužywarje bok woglědaś.

en: sites
dsb: sedła

en: flat page
dsb: statiski bok

en: flat pages
dsb: statiske boki
