django - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Flat Pages
eu: Flatpage-ak

en: Example: '/about/contact/'. Make sure to have leading and trailing slashes.
eu: Adibidez: '/about/contact/'. Ziurta zaitez '/' karaktera hasieran eta bukaeran dagoela.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
eu: Eremu honetan soilik hizki, zenbaki, puntu, azpimarra, marra, / edo ~ egon daitezke.

en: Example: '/about/contact'. Make sure to have a leading slash.
eu: Adibidez: '/about/contact'. Ez ahaztu hasieran barra bat gehitzea.

en: URL is missing a leading slash.
eu: URLak hasierako / falta du.

en: URL is missing a trailing slash.
eu: URLk bukaerako / falta du.

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
eu: %(site)s webgunean dagoeneko existitzende %(url)s urldun Flatpage bat

en: title
eu: izenburua

en: content
eu: edukia

en: enable comments
eu: komentarioak onartu

en: template name
eu: plantila izena

en: Example: 'flatpages/contact_page.html'. If this isn't provided, the system will use 'flatpages/default.html'.
eu: Adibidez: 'flatpages/contact_page.html'. Hau zehazten ez bada, sistemak 'flatpages/default.html' erabiliko du.

en: registration required
eu: erregistratzea beharrezkoa da

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
eu: Hau markatuta badago, erregistratutako erabiltzaileek bakarrik ikusiko dute orria.

en: sites
eu: webguneak
