django - en to gd translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
gd: Roghainnean adhartach

en: Flat Pages
gd: Duilleagan rèidhe

en: Example: “/about/contact/”. Make sure to have leading and trailing slashes.
gd: Mar eisimpleir: “/mu-dheidhinn/fios-thugainn/”. Dèan cinnteach gum bi slais air an toiseach ’s air an deireadh.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
gd: Chan fhaod ach litrichean, àireamhan, puingean, fo-loidhnichean, tàthanan, slaisichean is tuinn a bhith san luach.

en: Example: “/about/contact”. Make sure to have a leading slash.
gd: Mar eisimpleir: “/mu-dheidhinn/fios-thugainn/”. Dèan cinnteach gum bi slais air an toiseach ’s air an deireadh.

en: URL is missing a leading slash.
gd: Tha slais a dhìth air thoiseach an URL.

en: URL is missing a trailing slash.
gd: Tha slais a dhìth air deireadh an URL.

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
gd: Tha duilleag rèidh le url %(url)s ann mar-tà airson na làraich %(site)s

en: title
gd: tiotal

en: content
gd: susbaint

en: enable comments
gd: cuir beachdan an comas

en: template name
gd: ainm na teamplaid

en: Example: “flatpages/contact_page.html”. If this isn’t provided, the system will use “flatpages/default.html”.
gd: Ball-eisimpleir: “flatpages/duilleag_fios_thugainn.html”. Mura dèid seo a sholar-cleachdaidh an siostam “flatpages/default.html”.

en: registration required
gd: tha clàradh riatanach

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
gd: Ma tha cromag ris, chan faic ach na chleachdaichean a chlàraich a-steach an duilleag seo.

en: sites
gd: làraichean

en: flat page
gd: duilleag rèidh

en: flat pages
gd: duilleagan rèidhe
