django - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Flat Pages
he: דפים פשוטים

en: Example: “/about/contact/”. Make sure to have leading and trailing slashes.
he: דוגמה: “/about/contact/”. יש לוודא שמכיל קווים נטויים בהתחלה ובסוף.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
he: הערך הזאת חייב להכיל רק אותיות, מספרים, נקודות, מקפים, קווים תחתונים, חתכים או סימני טילדה בלבד.

en: Example: “/about/contact”. Make sure to have a leading slash.
he: דוגמה: “‎/about/contact”. יש לוודא שמכיל קו נטוי בהתחלה.

en: URL is missing a leading slash.
he: חסר קו נטוי בתחילת URL.

en: URL is missing a trailing slash.
he: חסר קו נטוי בסוף URL.

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
he: קיים כבר דף פשוט עם  url %(url)s עבור אתר %(site)s

en: title
he: כותרת

en: content
he: תוכן

en: enable comments
he: אפשר תגובות

en: template name
he: שם תבנית

en: Example: “flatpages/contact_page.html”. If this isn’t provided, the system will use “flatpages/default.html”.
he: דוגמה: “flatpages/contact_page.html”. אם לא צוין, המערכת תשתמש ב־“flatpages/default.html”.

en: registration required
he: הרשמה נדרשת

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
he: אם מסומן, רק משתמשים מחוברים יוכלו לצפות בדף.

en: sites
he: אתרים

en: flat page
he: דף פשוט

en: flat pages
he: דפים פשוטים
