django - en to hsb translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
hsb: Rozšěrjene nastajenja

en: Flat Pages
hsb: Statiske strony

en: Example: “/about/contact/”. Make sure to have leading and trailing slashes.
hsb: Přikład: '/about/contact/'. Přeswědčće so, zo sće wočinjace a začinjace nakósne smužki podał.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
hsb: Tuta hódnota smě jenož pismiki, ličby, dypki, podsmužki, wjazawki, nakósne smužki abo tildy wobsahować.

en: Example: “/about/contact”. Make sure to have a leading slash.
hsb: Přikład: 'about/contact'. Zawěsćće, zo maće nawodnu nakósnu smužku.

en: URL is missing a leading slash.
hsb: URL wočinjacu nakósnu smužku nima.

en: URL is missing a trailing slash.
hsb: URL začinjacu nakósnu smužku nima.

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
hsb: Statiska strona z url %(url)s hižo za sydło %(site)s eksistuje

en: title
hsb: titul

en: content
hsb: wobsah

en: enable comments
hsb: komentary zmóžnić

en: template name
hsb: mjeno předłohi

en: Example: “flatpages/contact_page.html”. If this isn’t provided, the system will use “flatpages/default.html”.
hsb: Přikład: 'flatpages/contact_page.html'. Jeli to njeje podate, budźe system 'flatpages/default.html' wužiwać.

en: registration required
hsb: registrowanje trěbne

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
hsb: Jeli to je zmóžnjene, móža sej jenož přizjewjeni wužiwarjo stronu wobhladać.

en: sites
hsb: sydła

en: flat page
hsb: statiska strona

en: flat pages
hsb: statiske strony
