django - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Advanced options
hy: Ընդլայնված կարգավորումներ

en: Flat Pages
hy: Պարզ էջեր

en: Example: '/about/contact/'. Make sure to have leading and trailing slashes.
hy: Օրինակ․ '/about/contact/'։ Համոզվեք, որ մուտքագրել եք սկզբի և վերջի թեք գծերը։

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
hy: Այս արժեքը պետք է պարունակի միայն տառեր, թվեր, կետեր, ընդգծումներ, գծեր, թեք գծեր կամ ալիքանշաններ։

en: URL is missing a leading slash.
hy: URL֊ը չունի սկզբի թեք գիծ։

en: URL is missing a trailing slash.
hy: URL֊ը չունի վերջի թեք գիծ։

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
hy: %(url)s url֊ով էջ արդեն գոյություն ունի %(site)s կայքի համար

en: title
hy: վերնագիր

en: content
hy: պարունակություն

en: enable comments
hy: միացնել մեկնաբանությունները

en: template name
hy: template֊ի անունը

en: Example: 'flatpages/contact_page.html'. If this isn't provided, the system will use 'flatpages/default.html'.
hy: Օրինակ․ 'flatpages/contact_page.html'։ Եթե տրամադրված չէ, համակարգը կօգտագործի 'flatpages/default.html' ֆայլը։

en: registration required
hy: պահանջվում է գրանցվել

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
hy: Եթե սա նշված է, միայն մուտք գործած օգտագործողները կկարողանան դիտել էջը։

en: sites
hy: կայքեր

en: flat page
hy: պարզ էջ

en: flat pages
hy: պարզ էջեր
