django - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Advanced options
lt: Sudėtingesni nustatymai

en: Flat Pages
lt: Paprasti puslapiai

en: URL
lt: Nuoroda

en: Example: '/about/contact/'. Make sure to have leading and trailing slashes.
lt: Pavyzdžiui: '/about/contact/'. Įsitikink, kad yra pasvirieji brūkšniai pradžioj ir gale.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
lt: Ši reikšmė gali būti sudaryta tik iš raidžių, skaičių, pabraukimų, brūkšnių ir/arba pasvirų brūkšnių.

en: Example: '/about/contact'. Make sure to have a leading slash.
lt: Pavizdys: '/apie/kontaktai'. Įsitikinkite kad pradžioje būtų pasvirasis brūkšnys.

en: URL is missing a leading slash.
lt: Nuorodos pradžioje trūksta pasvirojo brūkšnio.

en: URL is missing a trailing slash.
lt: Nuorodos pabaigoje trūksta pasvirojo brūkšnio.

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
lt: Paprastas puslapis su adresu %(url)s %(site)s puslapyje jau egzistuoja

en: title
lt: pavadinimas

en: content
lt: turinys

en: enable comments
lt: įjungti komentavimą

en: template name
lt: šablono vardas

en: Example: 'flatpages/contact_page.html'. If this isn't provided, the system will use 'flatpages/default.html'.
lt: Pavyzdžiui: 'flatpages/contact_page.html'. Jeigu bus nenurodytas, sistema naudos 'flatpages/default.html'.

en: registration required
lt: registracija privaloma

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
lt: Jeigu pažymėta, tik prisijungę vartotojai galės matyti šį puslapį.

en: sites
lt: tinklalapiai

en: flat page
lt: paprastas puslapis

en: flat pages
lt: paprasti puslapiai
