django - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
mn: Дээд хэрэглээний сонголтууд

en: Flat Pages
mn: Дан хуудас

en: Example: '/about/contact/'. Make sure to have leading and trailing slashes.
mn: Жишээ: '/about/contact/'. Хөтлөх буюу зам заах ташуу зураас байх хэрэгтэй.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
mn: Энэ хэсэгт зөвхөн үсэг, тоо, цэг, доогуур зураас, налуу зураасууд бичих боломжтой.

en: Example: '/about/contact'. Make sure to have a leading slash.
mn: Жишээ: '/about/contact/'. Хөтлөх буюу зам заах ташуу зураас байх хэрэгтэй.

en: URL is missing a leading slash.
mn: URL ийн эхний slash ийг мартсан байна.

en: URL is missing a trailing slash.
mn: URL ийн арийн slash ийг мартсан байна

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
mn: Хуудасны хаяг %(url)s  %(site)s  дээр давхардаж байна.

en: title
mn: гарчиг

en: content
mn: агуулга

en: enable comments
mn: санал сэтгэгдэл үлдээх боломжтой болгох

en: template name
mn: загварын нэр

en: Example: 'flatpages/contact_page.html'. If this isn't provided, the system will use 'flatpages/default.html'.
mn: Жишээ: 'flatpages/contact_page.html'. Хэрэв ийм зүйл гарч ирэхгүй бол систем 'flatpages/default.html'-ийг хэрэглэнэ.

en: registration required
mn: бүртгэгдсэн хэрэглэгчид үзнэ

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
mn: Үүнийг чагтлавал зөвхөн сайтад нэвтэрсэн хэрэглэгч сайтыг харах боломжтой болно.

en: sites
mn: сайтууд

en: flat page
mn: өөрчлөлтгүй хуудас

en: flat pages
mn: өөрчлөлтгүй хуудаснууд
