django - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Example: '/about/contact/'. Make sure to have leading and trailing slashes.
ne: उदाहरणका लागि: '/about/contact/' । अगाडि र पछाडि '/' राख्न नभुल्नुहोला ।

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
ne: यो मानमा अंक, वर्ण, थोप्लो, अन्डरस्कोर, ड्यास, स्ल्यास र टिल्ड मात्र हुनुपर्दछ ।

en: title
ne: शीर्षक

en: content
ne: विषय

en: enable comments
ne: प्रतिकृयाको लागि मञ्जुरी दिनुहोस

en: template name
ne: टेम्प्लेटको नाम

en: registration required
ne: दर्ता अनिवार्य छ ।

en: sites
ne: साइटहरु
