django - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Advanced options
os: Флдӕр фадӕттӕ

en: Example: '/about/contact/'. Make sure to have leading and trailing slashes.
os: Цӕвиттон: '/about/contact/'. Дӕ хъус дар цӕмӕ дзы сӕйраг ӕмӕ хицӕнгӕнаг слӕштӕ уой.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
os: Ам хъуамӕ ӕрмӕст дамгъӕтӕ, стъӕлфытӕ, бынылхӕххытӕ, дефистӕ, слӕштӕ ӕмӕ тильдӕтӕ уой.

en: URL is missing a leading slash.
os: URL-ы сӕйраг слӕш нӕй.

en: URL is missing a trailing slash.
os: URL-ы хицӕнгӕнаг слӕш нӕй.

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
os: %(url)s url-имӕ тъӕпӕнфарс нырид ис %(site)s сайтӕн

en: title
os: сӕр

en: content
os: мидис

en: enable comments
os: хъуыдытӕ баиу кӕнын

en: template name
os: хуызӕгы ном

en: Example: 'flatpages/contact_page.html'. If this isn't provided, the system will use 'flatpages/default.html'.
os: Цӕвиттон: 'flatpages/contact_page.html'. Кӕд ай лӕвӕрд нӕу, уӕд системӕ сӕвӕрдзӕн 'flatpages/default.html'.

en: registration required
os: регистраци хъӕуы

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
os: Кӕд ай нысангонд у, уӕд ацы фарс ӕрмӕст системӕмӕ хызт архайджытӕн уыдзӕнис бар уынын.

en: flat page
os: тъӕпӕн фарс

en: flat pages
os: тъӕпӕн фӕрстӕ
