django - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Flat Pages
sk: Statické stránky

en: Example: “/about/contact/”. Make sure to have leading and trailing slashes.
sk: Príklad: “/about/contact/”. Zabezpečte, aby boli lomky na začiatku a na konci.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
sk: Táto hodnota musí obsahovať len písmená, číslice, bodky, podčiarovníky, pomlčky, lomky alebo vlnovky.

en: Example: “/about/contact”. Make sure to have a leading slash.
sk: Príklad: “/about/contact”. Zabezpečte, aby bola lomka na začiatku.

en: URL is missing a leading slash.
sk: V URL chýba úvodná lomka.

en: URL is missing a trailing slash.
sk: V URL chýba koncová lomka.

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
sk: Statická stránka s url %(url)s pre sídlo %(site)s už existuje.

en: title
sk: názov

en: content
sk: obsah

en: enable comments
sk: povoliť komentáre

en: template name
sk: názov šablóny

en: Example: “flatpages/contact_page.html”. If this isn’t provided, the system will use “flatpages/default.html”.
sk: Príklad: “flatpages/contact_page.html”. Ak nie je uvedené, systém použije “flatpages/default.html”.

en: registration required
sk: nutná registrácia

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
sk: Ak je toto zaškrtnuté, na stránku budú mať prístup len prihlásení používatelia.

en: sites
sk: sídla

en: flat page
sk: statická stránka

en: flat pages
sk: statické stránky
