django - en to tt translation catalogue (12 entries)

en: Advanced options
tt: Өстәмә көйләүләр

en: Example: '/about/contact/'. Make sure to have leading and trailing slashes.
tt: Үрнәк: '/about/contact/'. Алдынгы һәм арттагы авыш сызыкларын кертүне тикшерегез.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
tt: Бу кыйммәт тик хәрефләрдән, саннардан һәм нокта, астына сызу, тире, авыш сызык, тильда билгеләреннән генә тора ала.

en: title
tt: башлам

en: content
tt: эчтәлек

en: enable comments
tt: фикерләрне ялгарга

en: template name
tt: шаблон исеме

en: Example: 'flatpages/contact_page.html'. If this isn't provided, the system will use 'flatpages/default.html'.
tt: Үрнәк: 'flatpages/contact_page.html'. Күрсәтелгән булмаса, система 'flatpages/defalut.html' кулланыр.

en: registration required
tt: теркәлү кирәк

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
tt: Билгеләнгән булса, фәкать кергән кулланучылар гына сәхифәне күрә алырлар.

en: flat page
tt: гади сәхифә

en: flat pages
tt: гади сәхифәләр
