django - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Point
ast: Puntu

en: Polygon
ast: Polígonu

en: No geometry value provided.
ast: Nun s'apurrió'l valor de xeometría.

en: Invalid geometry value.
ast: Valor de xeometría inválidu.

en: Invalid geometry type.
ast: Triba de xeometría inválida.

en: No feeds are registered.
ast: Nun hai feeds rexistraos
