django - en to az translation catalogue (20 entries)

en: The base GIS field.
az: Təməl GIS sahəsi (field).

en: The base Geometry field — maps to the OpenGIS Specification Geometry type.
az: Təməl Həndəsə sahəsi — OpenGIS Specification Geometry növünə işarətlənir.

en: Point
az: Nöqtə

en: Line string
az: Xətt

en: Polygon
az: Poliqon

en: Multi-point
az: Nöqtələr

en: Multi-line string
az: Xətlər

en: Multi polygon
az: Poliqonlar

en: Geometry collection
az: Fiqurlar çoxluğu

en: Extent Aggregate Field
az: Aqreqat Sahəsini Genişləndir

en: Raster Field
az: Rastr Sahəsi

en: No geometry value provided.
az: Həndəsi qiyməti verilməyib.

en: Invalid geometry value.
az: Həndəsi qiyməti düzgün deyil.

en: Invalid geometry type.
az: Həndəsi tipi düzgün deyil.

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
az: Fiquru vərəqənin fiqur sahəsinin SRID qiymətinə çevirərkən xəta baş verdi.

en: Delete all Features
az: Bütün Xüsusiyyətləri sil

en: WKT debugging window:
az: WKT sazlama pəncərəsi:

en: Debugging window (serialized value)
az: Sazlama pəncərəsi (seriallaşdırılmış dəyər)

en: No feeds are registered.
az: Qeyd edilmiş axın yoxdur.

en: Slug %r isn’t registered.
az: %r slug-ı qeyd edilməyib.
