django - en to be translation catalogue (21 entries)

en: GIS
be: ГІС

en: The base GIS field.
be: Галоўнае поле ГІС.

en: The base Geometry field — maps to the OpenGIS Specification Geometry type.
be: Галоўнае геаметрычнае поле — адлюстроўвае геамэтрычныя віды паводле спэцыфікацыі «OpenGIS».

en: Point
be: Пункт

en: Line string
be: Ломаная

en: Polygon
be: Шматкутнік

en: Multi-point
be: Набор пунктаў

en: Multi-line string
be: Набор ломаных

en: Multi polygon
be: Набор шматкутнікаў

en: Geometry collection
be: Набор ґеамэтрычных аб’ектаў

en: Extent Aggregate Field
be: Поле аб'яднанай плошчы

en: Raster Field
be: Растравае поле

en: No geometry value provided.
be: Не пазначылі значэньне ґеамэтрыі.

en: Invalid geometry value.
be: Хібнае значэньне ґеамэтрыі.

en: Invalid geometry type.
be: Хібны від ґеамэтрыі.

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
be: Не ўдалося ператварыць ґеамэтрыю ў SRID.

en: Delete all Features
be: Выдаліць усе аб’екты

en: WKT debugging window:
be: Акно адладкі WKT:

en: Debugging window (serialized value)
be: Акно адладкі (сэрыялізаванае значэньне)

en: No feeds are registered.
be: Няма запісаных стужак.

en: Slug %r isn’t registered.
be: Біркі %r няма ў запісаных.
