django - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: The base GIS field.
bg: Базово ГИС поле.

en: The base Geometry field — maps to the OpenGIS Specification Geometry type.
bg: Базово Геометричнно поле — карти от OpenGIS Specification Geometry тип.

en: Point
bg: Точка

en: Line string
bg: Линеен елемент

en: Polygon
bg: Полигон

en: Multi-point
bg: Комплексна-точка

en: Multi-line string
bg: Комплексен-линеен елемент

en: Multi polygon
bg: Комплексен полигон

en: Geometry collection
bg: Геометрична колекция

en: Extent Aggregate Field
bg: Разшири Полето за обединяване

en: Raster Field
bg: Растерно Поле

en: No geometry value provided.
bg: Няма предоставена геометрична стойност.

en: Invalid geometry value.
bg: Невалидна геометрична стойност.

en: Invalid geometry type.
bg: Невалиден геометричен тип.

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
bg: Възникна грешка при трансформиране на геометрията на SRID от полето геометрия.

en: Delete all Features
bg: Изтрий всички обекти

en: WKT debugging window:
bg: WKT прозорец за проверка:

en: Debugging window (serialized value)
bg: Debugging прозорец (сериализирана стойност)

en: No feeds are registered.
bg: Няма регистрирани фийда.

en: Slug %r isn’t registered.
bg: Slug %r не е регистриран.
