django - en to ckb translation catalogue (20 entries)

en: The base GIS field.
ckb: خانەی بنەڕەتی GIS.

en: The base Geometry field — maps to the OpenGIS Specification Geometry type.
ckb: خانەی بنەڕەتی ئەندازەیی - نەخشەکان بۆ جۆری تایبەتمەندیە ئەندازەییەکانی OpenGIS.

en: Point
ckb: خاڵ

en: Line string
ckb: هێڵی ڕیزبه‌ند

en: Polygon
ckb: فرەگۆشە

en: Multi-point
ckb: فرەخاڵ

en: Multi-line string
ckb: ڕیزبەندی فرەهێڵ

en: Multi polygon
ckb: فرەگۆشە

en: Geometry collection
ckb: کۆکراوەی ئەندازەیی

en: Extent Aggregate Field
ckb: خانەی کۆکراوەی فراوان

en: Raster Field
ckb: خانەی ڕاستەر

en: No geometry value provided.
ckb: هیچ بەهایەکی ئەندازەیی دابیننەکراوە.

en: Invalid geometry value.
ckb: بەهای ئەندازەیی نادروستە.

en: Invalid geometry type.
ckb: جۆری ئەندازەیی نادروستە.

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
ckb: هەڵەیەک ڕوویدا لە کاتی گۆڕینی ئەندازەییەکە بۆ SRID ی خانەی فۆڕمی ئەندازەیی.

en: Delete all Features
ckb: سڕینەوەی هەموو تایبتمەندیەکان

en: WKT debugging window:
ckb: پەنجەرەی هەڵدۆزینەوەی WKT

en: Debugging window (serialized value)
ckb: پەنجەرەی هەڵەدۆزینەوە (بەهای زنجیرەیی)

en: No feeds are registered.
ckb: هیچ پێدانێک تۆمارنەکراوە.

en: Slug %r isn’t registered.
ckb: سلەگی %r تۆمارنەکراوە.
