django - en to dsb translation catalogue (20 entries)

en: The base GIS field.
dsb: Bazowe pólo GIS.

en: The base Geometry field — maps to the OpenGIS Specification Geometry type.
dsb: Bazowe geometrijowe pólo -- wužywa geometrijowy typ specifikacije OpenGIS.

en: Point
dsb: Dypk

en: Line string
dsb: Cera

en: Polygon
dsb: Wjelerožk

en: Multi-point
dsb: Někotare dypki

en: Multi-line string
dsb: Někotare cery

en: Multi polygon
dsb: Někotare wjelerožki

en: Geometry collection
dsb: Geometrijowa zběrka

en: Extent Aggregate Field
dsb: Pólo „Extent Aggregate

en: Raster Field
dsb: Rasterowe pólo

en: No geometry value provided.
dsb: Žedna geometrijowa gódnota pódana.

en: Invalid geometry value.
dsb: Njepłaśiwa geometrijowa gódnota.

en: Invalid geometry type.
dsb: Njepłaśiwy geometrijowy typ.

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
dsb: Zmólka jo se nastała, gaž geometrija jo se do SRID póla geometrijowego formulara pśetwóriła.

en: Delete all Features
dsb: Wšykne funkcije lašowaś

en: WKT debugging window:
dsb: Wokno pytanja zmólkow WKT:

en: Debugging window (serialized value)
dsb: Wokno pytanja zmólkow (serializěrowana gódnota)

en: No feeds are registered.
dsb: Žedne kanale njejsu zregistrěrowane.

en: Slug %r isn’t registered.
dsb: Adresowe mě %r njejo zregistrěrowane.
