django - en to el translation catalogue (20 entries)

en: GIS
el:  Γεωγραφικά Συστήματα Πληροφορίας

en: The base GIS field.
el: Το βασικό GIS πεδίο.

en: The base Geometry field — maps to the OpenGIS Specification Geometry type.
el: Το βασικό Γεωμετρικό πεδίο — αντιστοιχεί στον τύπο της Γεωμετρικής Προδιαγραφής OpenGIS.

en: Point
el: Σημείο

en: Line string
el: Γραμμή string

en: Polygon
el: Πολύγωνο

en: Multi-point
el: Πολλαπλό σημείο

en: Multi polygon
el: Πολλαπλό πολύγωνο

en: Geometry collection
el: Συλλογή γεωμετριών

en: Extent Aggregate Field
el: Πεδίο Extent Aggregate

en: Raster Field
el: Πεδίο Raster

en: No geometry value provided.
el: Δε δόθηκε τιμή γεωμετρίας.

en: Invalid geometry value.
el: Άκυρη γεωμετρική τιμή.

en: Invalid geometry type.
el: Άκυρος γεωμετρικός τύπος.

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά τη μετατροπή της γεωμετρίας στο SRID του πεδίου της φόρμας  γεωμετρίας.

en: Delete all Features
el: Διαγραφή όλων των αντικειμένων

en: WKT debugging window:
el: Παράθυρο αποσφαλμάτωσης WKT

en: Debugging window (serialized value)
el: Παράθυρο αποσφαλμάτωσης (σειριακή τιμή)

en: No feeds are registered.
el: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένες ροές ειδήσεων.

en: Slug %r isn’t registered.
el: Το slug %r δεν έχει καταχωρηθεί.
