django - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: GIS
gl: SIX

en: The base GIS field.
gl: O cambo básico de XIS.

en: The base Geometry field — maps to the OpenGIS Specification Geometry type.
gl: O cambo básico Geometry — correspónese co tipo Geometry da especificación OpenGIS.

en: Point
gl: Punto

en: Line string
gl: Secuencia de liñas

en: Polygon
gl: Polígono

en: Multi-point
gl: Punto múltiple

en: Multi-line string
gl: Cadea multi-liña

en: Multi polygon
gl: Multi polígono

en: Geometry collection
gl: Colección de xeometrías

en: Extent Aggregate Field
gl: Campo de Agregación de Extensión

en: Raster Field
gl: Campo de Raster

en: No geometry value provided.
gl: Non se proporcionou un valor de xeometría.

en: Invalid geometry value.
gl: Valor xeométrico non válido.

en: Invalid geometry type.
gl: Tipo xeométrico non válido.

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
gl: Atopouse un erro mentras se trasnformaba a xeometría ó SRID do campo xeométrico do formulario.

en: Delete all Features
gl: Eliminar tódalas Propiedades

en: WKT debugging window:
gl: Ventá de depurado de WKT:

en: Debugging window (serialized value)
gl: Ventá de depurado (valor serializado)

en: No feeds are registered.
gl: Non hai feeds rexistradas.

en: Slug %r isn’t registered.
gl: O slug %r non está rexistrado.
