django - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: GIS
hy: ԱՏՀ

en: The base GIS field.
hy: ԱՏՀ֊ի գլխավոր դաշտ

en: The base Geometry field -- maps to the OpenGIS Specification Geometry type.
hy: Հիմնական երկրաչափական դաշտը: Համապատասխանում է մուտքագրել OpenGIS սպեցիֆիկացիայի երկրաչափության տիպին։

en: Point
hy: Կետ

en: Line string
hy: Թեք

en: Polygon
hy: Բազմանկյուն

en: Multi-point
hy: Կետերի հավաքածու

en: Multi-line string
hy: Թեքերի հավաքածու

en: Multi polygon
hy: Բազմանկյունների հավաքածու

en: Geometry collection
hy: Երկրաչափական օբյեկտների հավաքածու

en: Extent Aggregate Field
hy: Մակերեսի կամ ծավալի խմբավորման դաշտ

en: Raster Field
hy: Պատկերացանցի դաշտ

en: No geometry value provided.
hy: Երկարաչափական արժեք չի տրամադրվել։

en: Invalid geometry value.
hy: Երկարաչափական օյբեկտի սխալ  արժեք։

en: Invalid geometry type.
hy: Երկարաչափական օյբեկտի տիպ։

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
hy: Երկարաչափական օյբեկտի SRID ձևափոխելու ժամանակ առաջացել է սխալլ։

en: Delete all Features
hy: Հեռացնել բոլոր օբյեկտները

en: WKT debugging window:
hy: WKT֊ի կարգաբերման պատուհան․

en: Debugging window (serialized value)
hy: Կարգաբերման պատուհան  (սերիալիզացված արժեքներ)

en: No feeds are registered.
hy: Չկան գրանցված feed֊եր։

en: Slug %r isn't registered.
hy: %r Slug֊ը գրանցված չէ։
