django - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: GIS
mn: Газар зүйн мэдээлэл

en: The base GIS field.
mn: Ерөнхий GIS талбар

en: The base Geometry field -- maps to the OpenGIS Specification Geometry type.
mn: Үндсэн Geometry талбар -- OpenGIS газрын зургын Геометрын дүрсны онцгой төрөлтэй байна.

en: Point
mn: Цэг

en: Line string
mn: Тэмдэгт мөр

en: Polygon
mn: Олон өнцөгт

en: Multi-point
mn: Олон цэг

en: Multi-line string
mn: Олон мөр бүхий тэмтэгт мөр

en: Multi polygon
mn: Олон өнцөгтийн олонлог

en: Geometry collection
mn: Дүрсний цуглуулга

en: Extent Aggregate Field
mn: Aggregate талбарыг өргөтгөх

en: Raster Field
mn: Растер талбар

en: No geometry value provided.
mn: Дүрс оруулаагүй байна.

en: Invalid geometry value.
mn: Буруу дүрс байна.

en: Invalid geometry type.
mn: Дүрсийн төрөл буруу байна.

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
mn: An error occurred when transforming the geometry to the SRID дүрсний форм талбарын SRID утгыг хөрвүүлэхэд алдаа гарлаа.

en: Delete all Features
mn: Бүх онцлогүүдыг устгах

en: WKT debugging window:
mn: WKT шинжлэх цонх:

en: Debugging window (serialized value)
mn: Шинжлэх цонх (дугаарлагдсан утга)

en: No feeds are registered.
mn: Бүртгэгдсэн feeds байхгүй байна.

en: Slug %r isn't registered.
mn: %r слаг бүгтгэгдээгүй байна
