django - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: The base GIS field.
nl: Het basis-GIS-veld.

en: The base Geometry field — maps to the OpenGIS Specification Geometry type.
nl: Het basis-Geometrie-veld – correspondeert met het Geometrie-type van de OpenGIS-specificatie.

en: Point
nl: Punt

en: Line string
nl: Tekenreeks

en: Polygon
nl: Polygoon

en: Multi-point
nl: Multipunt

en: Multi-line string
nl: Multi-tekenreeks

en: Multi polygon
nl: Multi-polygoon

en: Geometry collection
nl: Geometrie-verzameling

en: Extent Aggregate Field
nl: Gebieds-aggregatieveld

en: Raster Field
nl: Rasterveld

en: No geometry value provided.
nl: Geen geometriewaarde opgegeven.

en: Invalid geometry value.
nl: Ongeldige geometriewaarde.

en: Invalid geometry type.
nl: Ongeldig geometrietype.

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
nl: Er is een fout opgetreden bij het omvormen van de geometrie naar de SRID van het geometrieveld.

en: Delete all Features
nl: Alle kenmerken verwijderen

en: WKT debugging window:
nl: WKT-debugvenster:

en: Debugging window (serialized value)
nl: Debugvenster (geserialiseerde waarde)

en: No feeds are registered.
nl: Er zijn geen feeds geregistreerd.

en: Slug %r isn’t registered.
nl: Slug %r is niet geregistreerd.
