django - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: The base GIS field.
sq: Fusha GIS bazë.

en: Point
sq: Pikë

en: Line string
sq: Varg vije

en: Polygon
sq: Shumëkëndësh

en: Multi-point
sq: Multi-pika

en: Multi-line string
sq: Varg multi-vijë

en: Multi polygon
sq: Multi shumëkëndësh

en: Geometry collection
sq: Përmbledhje gjeometrie

en: No geometry value provided.
sq: S’u dha vlerë gjeometrie.

en: Invalid geometry value.
sq: Vlerë e pavlefshme gjeometrie.

en: Invalid geometry type.
sq: Lloj i pavlefshëm gjeometrie.

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
sq: Ndodhi një gabim gjatë shndërrimit të gjeometrisë në fushë SRID formulari gjeometrie.

en: Delete all Features
sq: Fshiji krejt Veçoritë

en: WKT debugging window:
sq: Dritare diagnostikimi WKT:

en: Debugging window (serialized value)
sq: Dritare diagnostikimi (vlerë e serializuar)

en: No feeds are registered.
sq: S’ka prurje të regjistruara.

en: Slug %r isn’t registered.
sq: Identifikuesi %r s’është i regjistruar.
