django - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Point
th: จุด

en: Line string
th: สายสตริง

en: Polygon
th: รูปหลายเหลี่ยม

en: Multi-point
th: หลาย ๆ จุด

en: Multi-line string
th: สตริงหลายบรรทัด

en: Multi polygon
th: รูปหลายเหลี่ยมหลายรูป

en: Geometry collection
th: คอลเลกชันรูปทรงเรขาคณิต

en: No geometry value provided.
th: ไม่พบข้อมูลพิกัด

en: Invalid geometry value.
th: ค่าพิกัดผิดพลาด

en: Invalid geometry type.
th: ขนิดข้อมูลพิกัดผิดพลาด

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
th: ข้อผิดพลาดที่เกิดขึ้นเมื่อการเปลี่ยนรูปทรงเรขาคณิตที่ SRID ของเขตข้อมูลฟอร์มเรขาคณิต

en: No feeds are registered.
th: ไม่มีฟีดที่ลงทะเบียน

en: Slug %r isn't registered.
th: Slug %r ไม่ได้ลงทะเบียน
