django - en to tt translation catalogue (12 entries)

en: GIS
tt: ГИС

en: Point
tt: Нокта

en: Line string
tt: Сынык сызык

en: Polygon
tt: Күппочмак

en: Multi-point
tt: Нокта җыелмасы

en: Multi-line string
tt: Сынык сызыклар җыелмасы

en: Multi polygon
tt: Күппочмаклар җыелмасы

en: Geometry collection
tt: Геометрик объектлар җыелмасы

en: No geometry value provided.
tt: Геометрик кыйммәт күрсәтелмәгән.

en: Invalid geometry value.
tt: Дөрес булмаган геометрик кыйммәт.

en: Invalid geometry type.
tt: Дөрес булмаган геометрик тип.

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
tt: Геометриядән SRIDгә үзгәртү вакытында хата килеп чыкты.
